• sözlükteki amaçsız futbol takımları entryleri

  3.
  birtakım gereksiz entrylerdir. fakat sanalda bu kadar futbol muhabbetinin dönmesi dışarıda bu tür boş tiplerle karşılaşma oranını azaltıyor. o yüzden buralarda daha çok konuşulsun ki dışarıda nefes alalım.
  9 -1 ... arabeskkadin
 • ehliyet

  139.
  her türlü leş tipleri, ruh hastası psikopatları trafiğe kolay yoldan doldurduktan sonra alması baya bi zorlaştırılan sürücü belgesi. sen ne kadar haydarlı yaratık varsa hepsine ver bunu ama bize gelince zorlaştır babam zorlaştır, sefasını onlar sürsün cefasını biz çekelim. tek bi önemsiz hatada bütün paramız çöpe gitsin yoldan topladık çünkü. alamazsam yarı yolda bırakıp siktir olup gidicem.
  12 ... arabeskkadin
 • doğum günü hediyesi

  61.
  karşılıklı bir beklenti içinde verilen hediyelerdir. bu yüzden ne hediye alıyorum ne de hediye veriyorum zira birinden hediye alıyorsan sen de doğum gününde ona hediye vermelisin.
  12 ... arabeskkadin
 • ahmet kaya

  4368.
  çoğu ülkücünün gizli gizli dinlediği eserlerin usta yorumcusu. buraya gelip ''pekakalı şrfsz terörüst'' diyen ne kadar it varsa kendisini dinlediğinden eminim. uzun zamandır dinlemiyorum ama belki bir gün yine yolum düşer.

  ''Kızım büyüsün
  Ve beni anlasın
  Bu 'Vatan Haini'ni'
  Korusun diye hayatın şerrinden
  Korusun da
  Babaların ölümünden bıksın diye dünya.''
  8 -1 ... arabeskkadin
 • gece vakti çete halinde gezen köpekler

  29.
  yemek avına çıkan canlardır. gece mahalleye 15 köpek geliyor bir tanesi de boncuğumun bi büyük modeli, kapımın önüne bıraktığım köpek mamalarını yiyiyorlar, genelde birbirlerine de giriyorlar, onlar havladıkça benimki de havlıyor en sonunda çıkıp ayırmaya çalışıyorum, annem de çocukmuşum gibi çıkıp ''çekil ordan ısırcaklar çabuk eve gir'' diye bağırıyor, bu artık rutinimiz fakat ısırmak yerine bu sefer de benimle oynamak istiyorlar, kendilerini sevmem için sıraya giriyorlar. mahalleli de ertesi gün ''sen getirdin bu köpekleri buraya'' diye bana çemkiriyor.
  11 ... arabeskkadin
 • büyük ikramiye isabet ettiğinde yapılacaklar

  74.
  şans oyunlarına yatıracak param olsaydı belki bunu düşünebilirdim ama çocuklarıma bile mama alacak para bulamıyorum ve maaşı yüksek bir iş arıyorum. aslında düşünmeye gerek yok büyük ikramiye isabet etse önce evin borçlarını kapatır 2 ev alırım birinin içerisine sokaktaki canları alırım, mamalarını ve ihtiyaçlarını da stoklarım, diğerine de evsiz ve kimsesiz çocukları alırım, geri kalanını da lösev, leyladansonra, çocuk esirgeme kurumlarına, çocuk yuvalarına, yetiştirme yurtlarına, bakıma muhtaç evsiz insanlara ve barınaklara bağışlarım, birazını da anama veririm, fazlasına gerek yok para beni bozar. hayal de olsa güzel.
  8 ... arabeskkadin
 • peşine takılan sokak köpeği

  4.
  acıkmış olabilitesi yüksek, kendini sevdirme isteği ya da sizi sevmiş olabilme ihtimali de yüksek olan bir candır. mahallemizin bir sokak altındaki mezarlıkta dolaşan bir sürü köpek var ve her gün gidip beslediğim yavruları da var fakat içlerinde iki tane büyüğü var ki ikisi de kendilerine bir adım geleni sonuna kadar koruyan köpekler, ikisi de erkek. isimlerine karşı da duyarlılar, her gün her gece kapımızın önünden ayrılmazlardı koruyucu meleklerimdi, pazara beraber giderdik, alışverişe çıkarken bana eşlik ederlerdi, markete beraber giderdik, caddeye beraber inerdik taa ki ben şehir dışındayken şerefsizin biri bunlardan birini ezene kadar, döndüğümde ikisi de ortalıkta yoktu, en son biri ile mezarlıkta karşılaştık yanımda geldi ama uzun zamandır artık ikisi de yok fakat bulunca bırakma gibi bi niyetim de yok.
  12 ... arabeskkadin
 • kürşat mican

  3.
  dizi karakteri polat, sedat peker, abdullah çatlı özentisi, cumbaba yalakası ve mahalle kabadayılarının önderlerinden biri, alperen olanlarından. ''allah''ın adını sık sık ağzına alır. ''asarız, keseriz'' kelimelerini ağzına besmele edinmiş kaba saba bir herif. LGBTi bireyleri tehdit ederken sonunu düşünemediği için şu sıralar biraz tutuşmuş durumda ama 4 bin lira gibi bi para cezası ona koymamıştır eminim, sadece yenilgiyi hazmedememiş olabilir. ülkenin olmayan adaletinden de bunu bekliyordum. ağır cezalarımız var ama uygulamada sıfırız. götü yemeyen haber siteleri de ''lgbti bireyleri tehdit eden'' değil de herifin adı ve soyadıyla başlık girmişler bir ''sayın'' yazmadıkları kalmış; yala yala belki keşfedilirsin. keşke biraz insan olsaydı belki o zaman tehdidin suç olduğunu da bilirdi.
  6 ... arabeskkadin
 • facebook taki mutlu insanlar

  23.
  instagramda veya twitter gibi sitelerde de bulunan insanlar zira başka yerde mutlu olamazlar. allah mutluluklarını artırsın. ülkenin hâli malûm bırakın bari orda mutlu olsunlar. zamanında bir facebook hesabım vardı ve insanların mutluluğuna veya eğlenmesine değil de sanaldaki yapış yapış hareketleri ile dışarıdaki farklı davranışlarına takılmıştım çünkü bu daha da vahim bir durum. yani düşünsene sanalda para babası gibi 7/24 gezenlerin ve lüks yerlerden çıkmayanların dışarıda 5 kuruşu yok ya da sosyal medyada hayatla taşak geçiyor ama gerçek hayatta ''benim derdimin yanında seninki de dert mi?'' diyor. keşke her insan gerçekten mutlu olsa da rahat bi nefes alsak, o zaman en azından birileri başkalarının mutluluğunu kıskanmaktan vazgeçerken diğerleri de başkalarının acılarından zevk almaktan vazgeçer.
  8 ... arabeskkadin
 • feministin erkeğine ne denir

  11.
  ''top, ibne, meriç eheheheh'' trollleriyle adı çıkan bir sözlüğün beyin fakiri kaynaması çok normal.
  ''feminist'' denir.
  8 ... arabeskkadin
 • vücut geliştiren erkek iticiliği

  5.
  zekasıyla değil de vücuduyla ön plana çıkmak isterken görüntü kirliliğine neden olan eril cins iticiliği. aynalarda kendi fotoğraflarını çekmeleri neyse de vücutlarını geliştirirken zekalarını geliştirememelerini de geçtim, bunun ne işe yaradığını çok merak ediyorum zira ben bunu oryantalle 1 ayda yaparken millet bunlara para döküyor, enayilikten başka bir şey değil. üzerlerine pasta kalıbı basılmış memeliler gibi geziyorlar.
  9 -1 ... arabeskkadin
 • kadin cantasinin icinden cikanlar

  21.
  çakı, muşta, kelebek çıkabilir, cüzdan, anahtar, kitap çıkabilir, selpak, ıslak mendil, su çıkabilir, kalem, tornavida, sivri uçlu makas çıkabilir, haberleri izledikten sonra artık nitrik asit de çıkabilir. sonuncusu kadına fiziksel yönden gücü yetmeyip de çareyi yanıcı madde dökmekte bulanlara karşı önce davranılarak kullanılabilir.
  5 ... arabeskkadin
 • berkin elvan dhkp c li mi değil mi

  4.
  berkin elvan'ı bilemem ama katledilmiş bir çocuğun ardından bu kadar laf ebeleyenlerin ruh hastası psikopat olduğu kesin.
  8 -3 ... arabeskkadin
 • yılbaşı kutlayan batı özentileri

  17.
  yılbaşı kutlayanlara laf edenlerin kuzenleridir, yeğenleridir, çocuklarıdır, eşleridir hatta belki de kendileridir, gizli batı özentileridir. ''elhamdülillah müslümanız yılbaşı hristiyanların bayramıdır, kutlayanların kafasını keseriz'' deyip de yılbaşı gecesi turist kadınları taciz etmek için mekanlarda en önde yerini alanları, o gece eşi, bacanağı alkolik olanları çok gördük biz. şu müslümanım ayaklarını bırakın. ne yılbaşı kutlarım, ne dini bayramları kutlarım zira beni ilgilendirmiyor, bana ne yararları olacak. şöyle de bi planım var; yılbaşı gecesi hindi kesenlerle, kurban bayramında kuzu, koyun, inek ya da dana kesenleri toplayıp yılbaşı geceleri yakmayı düşünüyorum.
  5 -1 ... arabeskkadin
 • oğlak burcu kadını

  514.
  yükseleni kova burcuysa dengesizlikte günden güne level atlayabilirler, işkolik olmakla yardımsever olmak arasında gidip gelirler çoğu zaman. sokaktaki ve barınaktaki engelli, yaralı ve hasta canların tümünü kurtarma, kız çocuklarını evlat edinme gibi istekleri olabilir, aşk konusunda istenmediğini anladığı an gururu ağır basarsa ki basacaktır sevdiği adamı başkasının kucağına hiç düşünmeden atabilir. içten içe yaralarını saracak birini istese de ördüğü duvarları aşması yıllar alabilir. o soğuk görünümünün altında kedi gibi biri yatar, içindeki çocuğu ancak kendisi isterse dışarıya çıkartır. 30lu yaşlarına kadar yaşamla da insanlarla da tek başına mücadele etmeyi seçebilir, sabır, hırs ve güç vazgeçilmez üçlüsüdür. iş hayatında da rakip tanımaz.
  6 ... arabeskkadin
 • beşiktaş ın kocası yarın belli olacak

  3.
  böyle bir benzetmeyle komik olduğunu sanıp futbola kadınları alet ederek hemcinslerini de eziklediğinin farkına varmayan zeka seviyesi düşük troll söylemi.
  7 ... arabeskkadin
 • yeni şeyler getiriyorum